Bello G Závesné kreslo Bellissimo Prevedenie: Sivá

518.00 €

Výrobca:Bello G

Pozrieť v obchode

Tento produkt je obľúbený.

Za posledný týždeň sa oňho zaujímalo viac ako 100 ľudí.

.. alebo prejsť do kategórie Závesné kreslá

Popis k produktu

Bello G Závesné kreslo Bellissimo Prevedenie: Sivá

Elegantné závesné kreslo Bellissimo je vhodné na každú terasu, záhradu či väčší balkón, je pohodlné a zároveň bezpečné. Kvalitné a presné prevedenie vás presvedčia, že ste si vybrali správne.

Závesné kreslo Bellissimo má oceľový rám, ktorý je prepojený s technoratanom najvyššej kvality, je odolný voči nepriaznivým poveternostným podmienkam, odolá dažďu, mrazu či škodlivému UV žiareniu. Kreslo Bellissimo má stabilnú konštrukciu a väčší rozmer základne, kvalitné prevedenie je aj zárukou bezpečnosti. Šedý vankúš zabezpečí pohodlné sedenie a zvyšuje pocit komfortu.

Maximálna nosnosť závesného kresla je 120 kg, technoratan je odolný voči poveternostným podmienkam, ale pre dlhšiu životnosť nábytku je vhodné zakúpiť aj ochranný kryt nábytku, je tmavošedý, jednodielny, na spodnej časti so sťahovacími šnúrami. Záujem o ochranný kryt je potrebné uviesť do poznámky. 

Farebné prevedenie:

biela - hladká štruktúra, jednofarebná vankúš - sivý, výška 10 cm

Materiál: technoratan 7-8mm x 1,2 mm

Rozmery kresla (VxŠxH): 120 x 80 x 60 cm

Základňa (VxŠ): 190 x 94 cm

Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti! Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, je potrebné si ich skontrolovať pri preberaní tovaru!

 

[zobraziť celý popis]

Recenzie na Bello G Závesné kreslo Bellissimo Prevedenie: Sivá

K tomuto produktu ešte nebola pridaná recenzia ...

Hodnotenie produktu